تعمیر یخچال در کرج

در صورتی که یخچال شما در خانه یا محل کارتان مشکل پیدا کند ، کافی است با ما تماس بگیرید. ما تعمیرکارانی با تجربه و ماهردر تعمیر انواع یخچال‌ها داریم که در کمترین زمان به محل شما می‌آیند و مشکل شما را برطرف می‌کنند.

ما در تعمیر یخچال‌های برندهای مختلف همچون سامسونگ، ال جی، بوش، وایت و … تخصص داریم. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده می‌کنیم.

خدمات ما شامل تعمیر انواع مشکلات و ایراد یخچال های شما از جمله عدم سرمایش، عدم یخزدایی، خرابی کمپرسور، خرابی ترموستات، و مشکلات دیگر می‌شود.
با تعمیر یخچال های خود با ما، مطمئن باشید که دیگر نیازی به خرید یخچال جدید نیست. تمامی خدمات ما با ضمانت انجام می‌شود و در صورت اینکه  مشکل شما رفع نشود، پول شما به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد.

خدمات ما در سراسر شهر کرج در دسترس می باشد و ما به سرعت و با دقت بالا به محل شما می‌رسیم. همچنین، قیمت‌های ما کاملا به صرفه هستند. اگر شما یخچال بخواهید ، بهترین یخچال‌های با کیفیت و مناسب را پیشنهاد خواهیم داد.

شکلات رایج یخچال که ما رفع می کنیم

 تکنسین های ما به خوبی آموزش دیده و دارای مجوز هستند و برای تعمیر انواع مشکلات یخچال هستند. برخی از رایج ترین مشکلات یخچال که ما تعمیر می کنیم عبارت هستند از:

۱. یخچال به طور مداوم کار می کند.

اگر یخچال شما دائماً کار می کند، ممکن است نیاز به توجه متخصص داشته باشد. رایج ترین مشکل در یخچال دائماً کارکردن کویل های کندانسور کثیف می باشد.

یخچال کارایی کمتری دارد و انرژی بیشتری مصرف می کند که منجر به افزایش قبض آب و برق می شود. بعضی وقت ها ممکن است دمای یخچال را به قدری پایین تنظیم کرده باشید که برای حفظ دمای مورد نیاز می بایست به کار ادامه دهد.

قبل از تماس با تعمیرکار بوران سرویس یخچال خود را بررسی کنید که دما را به درستی تنظیم کرده اید.

۲. یخچال خنک نمی شود.

یکی دیگر از خرابی های رایج یخچال خنک نشدن در دمای مورد نیاز است. کویل های کندانسور که گرما را به اندازه کافی دفع نمی کنند ممکن است باعث خنک نشدن یخچال شما بشوند.

فن های کندانسور و اواپراتور یخچال نیز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. برای رفع آن با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید.

۳. یخچال نشتی دارد.

مسدود شدن خط آب ممکن است باعث نشتی بشود. رفع انسداد گرفتگی خط عرضه می تواند یخچال را تعمیر کند.

۴. صدای یخچال خیلی بلند است.

اگر فهمیدید صدای یخچال شما بیشتر از حد معمول شده است، نشان دهنده مشکلی است که نیاز به تعمیر یخچال دارد.

معمولا، پره های فرسوده اواپراتور یا فن کندانسور نیاز به تعویض دارند. قطعات شل یخچال نیز ممکن است پره های فن را مسدود کرده و باعث ایجاد صدا بشوند.

۵. یخ ساز کار نمی کند.

ممکن است متوجه شوید که یخ ساز شما به اندازه ای که قبلا تولید می کرد، یخ تولید نمی کند. بررسی کنید تا مطمئن شوید که دمای فریزر به درستی تنظیم شده است.

باید آن را بین صفر تا پنج درجه تنظیم کرده. اگر درجه حرارت به درستی تنظیم شده است و یخ ساز کار نمی کند، با یک تکنسین لوازم خانگی یخچال تماس بگیرید تا یخچال شما را بررسی کند.

۶. انجماد مواد غذایی در یخچال.

وقتی غذا یخ می زند، نشان دهنده دمای بسیار پایین داخل یخچال میباشد. خرابی ترموستات یا برد کنترل آسیب دیده میتواند دلایل اصلی دمای بسیار پایین یخچال هستند. برای جلوگیری از مشکلات جدی فوراً با یک شرکت تعمیر یخچال تماس بگیرید.

۷. آب سردکن کار نمی کند.

یخچال‌های مدرن دارای آب‌پاش داخلی میباشند. اگر تلگراف شما از کار افتاده، لوله آب یخ زده یا مسدود شده است. می توانید آب لوله آب را امتحان کنید و بررسی کنید که دمای فریزر به درستی تنظیم شده باشد. اگر مشکل را حل نکرد، لطفا با یک ارائه دهنده خدمات تعمیر فریزر تماس بگیرید.