تعمیر یخچال در مهرشهر

بوران سرویس در تمام مناطق خدمات مقرون به صرفه ای دارد و تعمیر کاران ما با بیش از ده سال سابقه به کمک شما می آیند و انواع یخچال ، فریزر، ماشین لباس شویی ، سیستم های گرمایشی و…. را تعمیر میکنند و اگر وسایل شما نیاز به تعویض قطعات دارند از قطعه های اورجینال استفاده میکنند. شما هر نوع یخچالی داشته باشید برای گروه بوران فرقی نمیکند. بوران از سال 1370 مشغول به تعمیرات وسایل در کرج می باشد و یکی از با سابقه ترین شرکت های تعمیرات می باشد و با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

نکات مهم در مورد نگهداری یخچال

نکاتی که عمر یخچال و فریزر را طولانی و بیشتر میکند. برای کندن یخ و برفک از وسایل نوک تیز  به هیچ وجه استفاده نکنید ، چون ممکن است سوراخ ایجاد بشود و باعث  این می شود که گاز یخچال خارج شود ،  همیشه از محافظ برقی که متناسب است برای یخچال استفاده کنید ، در زمانی که یخچالی را خریداری می کنید که مصرف انرژی پایین تری  را داشته باشد، یخچال فریزر را نزدیک اجاق گاز قرار ندهید و  باید از دیوار باید حداقل پنج سانت، فاصله داشته باشد.
 نمایندگی تعمیر یخچال ( بوران)به شما کمک میکند که از عیب یخچال خود آگاه شوید کارشناسان متخصص بوران با داشتن تجربه و مهارت بالا در تعمیر یخچال با کمترین زمان عیب یخچال شما را پیدا میکنند

تیم بوران سرویس از وسایل و تجهیزات به روز دنیا برای تعمیرات یخچال در منزل شما استفاده  میکند.
نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج هزینه تعمیر یخچال فریزر در منزل را با تعرفه تعیین شده دریافت می کند و این کار باعث می شود که خیال مشتری بابت پرداخت منصفانه نیز راحت باشد .

با کمک گرفتن از تیم بوران تعمیر یخچال در کرج که جلوی خسارت‌های جبران‌ناپذیر شما را می‌گیرد و تعمیر یخچال در منزل هزینه کمی خواهد داشت ، چون نیاز نیست یخچال را جا به جا کنیم و فضای کافی تعمیر یخچال در منزل در کارگاه در نظر گرفته نمی شود یخچال شما برای تعمیر جابجا نشود  و هزینه ای بابت جابجایی پرداخت نخواهد شد .

شما در هر منطقه ای باشید ما در سریع ترین وقت ممکن به شما ملحق می شویم ، در مهرشهر ما از بهترین تعمیر کاران خود استفاده میکنیم.

ما همه جا هستیم نگران نباشید!